Rõõm tutvuda, olen Gerdi – kinnisvaramaakler ja MyHome’i üks asutajatest. Kui soovid oma kinnisvara müüa või üürile anda, siis oled täiesti õiges kohas! 

    


   
Maaklerina erinen arvatavasti eelkõige seetõttu, et olen ühendanud maakleritöö oma suure kire – sisekujundusega – mida rakendan müügieelse kodukujunduse näol. Panen suurt rõhku sellele, kuidas kinnisvaraobjekt müüki pannes või üürile andes välja näeb, et kõik osapooled saaksid tehingust parima tulemuse. Müügieelne kodukujundus on väga oluline osa turundusest. Seda etappi alahinnates või üldse vahele jättes pikeneb müügiprotsess ja kannatab müügihind.
 
Minu lugu kinnisvaraäris sai alguse 2004. aastal, mil sattusin saatuse tahtel kinnisvaraettevõttesse tööle. Mul vedas - mõned inimesed otsivad “oma kohta“ terve elu, mina leidsin õige eriala täiesti juhuslikult. Algusaastatel suurfirmas töötades tundsin, et ei saa kahjuks kasutada täielikku potentsiaali, mida valdkond võimaldab. Nii sündis otsus koos kolleegi Kadriga luua oma ettevõte - just selline, mis pakub lisaks kinnisvara vahendusele ka teisi toetavaid teenuseid nagu müügieelne kodukujundus, üürikorterite haldus koos üürigarantiiga ja remonditööd. Meie eesmärk on pakkuda klientidele  terviklahendusi, mida oleme tänaseks MyHome’I nime all teinud juba 10 aastat.
 
Suure osa minu tööst moodustab töö inimestega – lõputult põnev ja väljakutseid pakkuv müügitöö. Selle juures inspireerivad mind kõige rohkem rahulolevad kliendid. Klienditeeninduse seisukohalt on minu ülesanne käituda niivõrd toetavalt ja hoolivalt, et tekib omavaheline usaldus, positiivne sünergia ja meeldiv koostöö. Päeva lõpuks leiavad nii ka kõige keerulisemad probleemid parima lahenduse.
 
Teise osa tööst moodustab kinnisvara ise. Minu jaoks on väga inspireeriv näha erinevaid kodusid, mis kõnelevad seal elavate inimeste lugusid. Müügieelse kodukujunduse (ingl.k “home staging”) kaudu saan anda kinnisvarale atraktiivse ilme, et müüa see kiiremini ja tihti ka kõrgema hinnaga. Mind motiveerib kui näen, et kõik detailid on paika loksunud. Luua ilu, muuta müügiprotsess edukamaks ning seeläbi rahulolevat klienti näha on parim tunne, mis laseb südamerahuga õhtul töölt koju naasta.
 
Sisemise tasakaalu annab mulle igahommikune jooga, peale tööpäeva lõppu ammutan energiat jõusaalis või looduses jalutades, vahel ka metsavahel joostes. Lõdvestuda aitab kallite sõpradega veedetud aeg, näiteks ühiselt head sööki valmistades ja veinimaailma avastades. Inspiratsiooni kogun maailma eri paigus reisides, rännates – vaimustun vanadest, iidsetest kultuuridest, arhitektuurist, loodusest ja ilust. Inimesed keda kohtan ja paigad, mida külastan, rikastavad vaimu, toidavad hinge ja annavad jõudu tegutsemiseks.
 
    ​
 1. 11
  AASTAT KOGEMUST KINNISVARA ALAL
 2. 221
  EDUKAT KINNISVARA MÜÜKI
 3. 69
  MÜÜGIEELSET KUJUNDUST
 4. 660
  ÜÜRILE ANTUD KORTERIT/MAJA

Klientide tagasiside

 1. Suurepärane teenindus ja laitmatu sisekujundus!
  Olen Iiri investor Eestis, ja nelja aasta eest, kui olin endale just korteri soetanud, oli mul õnn leida MyHome. MyHome pakub kvaliteetset ja kompleksset teenust alates ehitusjärgus kinnisvara täielikust siseviimistlusest ja detailsest sisekujundusest kuni üürniku leidmiseni. Tänu sellele, et tellisin kõik tööd ühelt firmalt, ei olnud mul vaja asjade ajamiseks pidevalt Tallinna reisi ette võtta. Nii säästsin ma väga palju aega ega pidanud lisakulutuste pärast muretsema. Ka praegu haldab minu kinnisvara just MyHome ja see jätkub kindlasti ka tulevikus. Soovitan soojalt seda firmat. David McCarthy
 2. Kiire ja mugav sisustusteenus ja üürikorteri haldamine!
  Meil oli suur õnn leida enne uue Foorumi maja korteri ostmist just Kadri Kruus ja Gerdi Anupõld. Gerdi hakkas kohe tegelema köögimööbli ja kogu selle juurde kuuluva varustuse paigalduse korraldamisega. Kadri on sellest ajast peale pakkunud väga kvaliteetset ja professionaalset üürikorteri haldamise teenust. Nad on usaldusväärsed ja lisaks sellele ka hea huumorimeelega! Gees Boland Cambridge’ist